TR /EN

E-Ticaret

Anasayfa / Hizmetler / E-Ticaret Hizmetleri / E-Ticaret

E-Ticaret Sitesi | Satış Sitesi

E-ticaret sitesi, eticaret sitesi yada satış sitesi olarak adlandırılan elektronik ticaret sitesi artık her geçen gün artan Pazar payına sahip olan internette online satış yapmak amacıyla kurulan web siteleridir. E-ticaret siteleri üzerinden farklı ürün yada hizmet gruplarının satışı gerçekleştirilebilmektedir. E-ticaret Mağaza sitesinde en çok önem ve hassasiyet gerektiren konu bizce sitenin satış yapma kapasitesi yanında güvenilir bir altyapıya sahip olmasıdır.

E-ticaret sitesi kullanımı kolay internet üzerinde ürün yada satışı yapılan hizmeti iyi ifade eden kanunlara uyumlu bir yapıda olmalıdır. Her sayfası, tüm ziyaretçi davranışlarının takip edilebildiği bir yönetim paneline sahip olmalı şatış yapabilmek ve veya satışları artırmak amacıyla sürekli olarak sitede geliştirmeler yapılma imkanı olmalıdır. E-ticaret sitesi sadece üyelere satış imkanı tanıdığı gibi üyelik olmadan hızlı alışveriş imkanı da sunabilmelidir.

Tüm bunların yanında bankacılık kanunlarına uyumlu bir alt yapıya sahip olmalıdır. Hiçbir müşterinin tutulmaması gereken bir bilgisi ( kredi kartı bilgisi vs ) site üzerinde kaydedilmemelidir. İnternet üzerinde online satış yapılabilmesi amacıyla ziyaretçilerin kredi kartı bilgileri kanunda belirtildiği şekilde kullanılarak olası aykırı bir durumda site sahibinin herhangi bir bilişim suçuna karışmış olması engellenmelidir. TTR Bilişim olarak e-ticaret sitesi tasarımı konusunda sadece bilindik ürün sergileme ve satışı yapan web siteleri yanında hizmet satışı yapılabilecek, bilet, özel imkanlarla işlemler yapılabilecek bakiyenin tamamını ve veya kısmi bir bölümünü online ödeme alt yapısıyla tahsil edebilen gelişmiş et-icaret siteleri yazılımı yapmaktayız.

Özellikle ürün stok miktarı ve ürün fiyatlarında hızlı değişimlerin olduğu e-ticaret sitelerinde internet sitesi ile muhasebe programı, ERP yazılımı ,CRM yazılımı arasında geliştirdiğimiz yazılım ( web servis) ile güvenlikli olarak tek taraflı yada çift taraflı olarak data akışı sağlayan otomatik güncellemeleri içeren e-ticaret projeleri de hazırlamaktayız. E-ticaret yazılımı konusunda hiçbir hazır kod parçacığı kullanmamakta güvenlik önlemlerine hassasiyet göstermekteyiz. e-ticaret siteleri kapsamında firmamız sadece perakende satış için değil B2B olarak ta çalışabilen eticaret sistemleri geliştirmektedir. B2B e-ticaret sitelerinde ise firmalar, her müşterisi için ayrı iskonto, ödeme imkanları tanımlayabilmekte, her ürün grubu için farklı iskonto tanımı yapabilmektedir.

Yani bir müşterisi a grubu ürünleri sadece internet üzerinden kredi kartıyla % 10 iskontoyla alırken bir diğerine % 15 iskonto yapabilmektedir. B2B sitelerinde web sitesi yönetim paneli üzerinden tanımlanan tüm bu özellikler yardımıyla müşterilerinize kolaylıklar sundukça e-ticaret hacminizin artacağını göreceksiniz. Farklı banka kredi kartları, kapıda ödeme imkanı, BKM, taksik seçenekleri yada farklı ödeme imkanları e-ticaret yazılımlarımıza entegre edilebilmektedir. Arkadaşlık sitesi,farklı kg / Ölçü bazında malzeme satışı yapabilecek özel programlı satış siteleri, xml entegrasyonu olan e-ticaret siteleri, B2B ve B2C satış yapabilecek e-ticaret siteleri, farklı ödeme altyapısına sahip e-ticaret siteleri gibi geniş bir alanda çözümler sunmaktayız.

Unutulmamalıdır ki, e-ticaret sitesi yaparken kullanıcı dostu ve güvenilir alt yapı olmazsa olmaz kurallar arasındadır. Özellikle kredi kartı hırsızlığı, internet kaynaklı suçlar da düşünüldüğünde web tasarım firmasının eksikliği de olsa, bu bilişim suçunun sahibi web sitesi sahibi olacaktır. Bu nedenle e-ticaret sitesi yaptırmadan önce web tasarım firması seçimine özen göstermelisiniz. Bu anlamda ISO 27001 bilgi güvenliğine sahip bir bilişim firması olarak e-ticaret sitesi hazırlamak konusunda da size destek vermeye hazırız.

E- Ticaret Sitesi Fiyatları:

E-ticaret sitesi fiyatları farklı hususlara göre değişiklik göstermektedir. Eticaret sitesi fiyatları açısından bir husus, web tasarım firması fiyat politikası kapsamında belirlendiğinden, her web tasarım firmasında fiyatlar farklılık göstermektedir. Eticaret sitesi fiyatları açısından farklı bir husus ise e-ticaret sitesinin özel yazılım olarak yada hazır eticaret sitesi olarak hazırlanması ile alakalıdır.

Hazır eticaret sitelerinde önceden belirlenmiş belirlenmiş ve sınırlandırılmış imkanlarla satış yapabilirsiniz. Özel bir eticaret sitesi ise tamamen yazılımı ve tasarımı size özel olarak hazırlandığından isteklerinizin tam karşılığını bulan bir eticaret sitesi ile satış yaparsınız.

Hazır e-ticaret sitesi kullanırken bilinmesi gereken bir husus kullanmakta olduğunuz eticaret sitesi kodları size ait değildir. Sadece eticaret sitesi kodlarının kiralanmsı söz konusudur. Farklılık göstermekle beraber e-ticaret sitesi fiyatları ve yıllık kullanım maliyetleri farklılık gösterir. Bazı e-ticaret sitesi kullanıcıları her yıl ödenen yüksek kullanım bedelleri nedeni ile özel tasarım e-ticaret sitesi kullanımına başlamıştır.

Web tasarımı fiyatlarında olduğu gibi  Web Tasarım firmasına bağlı olarak e-ticaret Mağaza sitesi fiyatları değişiklik gösterdiğinden dolayı, e-ticaret sitesi fiyatları araştırılırken yıllık yenileme maliyetleri gibi fiyatları göz önünde bulundurmak gerekir. 

Bilgisayar Servisi - 0539 493 60 14

Copyright © 2018 bilgisayar servisi Her Hakkı Saklıdır.
Top